EnglishLietuvių

Accolades

medalis2012-07-06

Liepos 6-ąją Valstybingumo dienos proga Prezidentė Rokui ir Aistei įteikė apdovanojimus – ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalius.


„Kaip žinia, vienas lauke – ne karys. Todėl dėkojame savo bendražygiams, bendraminčiams, palaikantiems mūsų sumanymus, klausytojams, artimiesiems, visiems, kurie prisideda prie bendrų idėjų vystymo ir sklaidos. Mums visiems tai – pripažinimo ir įvertinimo ženklas, ir norisi tikėti, kad kartu, pastiprindami vieni kitus, judame teisinga kryptimi.” Rokas ir Aistė


Populiariausia Lietuvos Radio 2008 Metų Daina

2008-12-26

Albumo „Povandeninės kronikos“ daina „Baltas brolis“ Lietuvos nacionalinio radijo klausytojų paskelbta populiariausia 2008 metų daina.

Beje, Roko Radzevičiaus ir Rimvydo Stankevičiaus daina „Degančios rankos“ iš paskutinio Marijono albumo šiuose rinkimuose trečia.

 

 


altalt2008-02-29

 

Lietuvos Alternatyvios muzikos apdovanojimuose A.LT „Povandeninės kronikos“ paskelbtos 2007 metų albumu, o pati grupė – metų roko grupe.


Metų albumas: Skylė „Povandeninės kronikos“ 
Metų Rock grupė/atlikėjas (alternative/rock): Skylė

Apie A.LT apdovanojimus
A.LT — tai nekomercinės muzikos apdovanojimai, kuriuos kartu organizuoja nepriklausomos muzikos leidybinės/prodiuserinės įmonės, muzikos internetiniai portalai. Komisiją sudaro muzikos leidėjai, prodiuseriai, renginių organizatoriai, žurnalistai, muzikos kritikai ir žinovai. Apdovanojimai aprėpia įvairių žanrų ir stilių nekomercinę muziką, siekia įvertinti geriausias grupes bei atlikėjus, renginius, alternatyvinės muzikos propaguotojus.


Radiocentro apdovanojimas (fragmentas)2008-01-26foto iš Radiocentro apdovanojimų

 

 

Albumo „Povandeninės kronikos“ daina „Jūržolių šokis" pelnė „Radiocentro" apdovanojimą „Šviežio garso gurkšnio" kategorijoje.

 


Trofėjus iš Kastyčio kardas, po paskutinio roko operos „Jūratė ir Kastytis“ parodymo 2006 m., su visos trupės parašais, atsigulęs užtarnautam poilsiui į trofėjų spintą.
XX a. pabaigos trofėjusXX amžiaus pabaigos nežinomos filologės gipsinis biustas. 
Drauge su kitais skylėnais, palaiko draugiją Mūzai.

 


gitara


Roko pirmoji - rankų darbo - gitara, ilgai drožta, šlifuota, vis dar tylinti, nebegaminama...
Gyvas pavyzdys, kad ir nerealizuotas projektas taip pat duoda rezultatų.