EnglishLietuvių

Naujas "Skylės" albumas - naujo amžiaus moterims

Naujas "Skylės" albumas - naujo amžiaus moterims

Straipsnis laikraštyje "Savas" (2000 m. vasario 14 d., Nr. 1 (86))     Vytautas Danilevičius

     Vasario 5 d. "Skylė" savo koncertu pristatė naujausią albumą "Babilonas".
     Tai šeštas "Skylės" kūrybinių kančių vaisius, pasirodęs po ketverių metų pertraukos.
     Pasak vieno grupės lyderio Roko Radzevičiaus, pirminis sumanymas buvo išleisti solinį Aistės Smilgevičiūtės albumą, bet galiausiai albumas išėjo maždaug per pusę Aistės ir Roko.
     Albumas buvo išleistas pačios "Skylės" lėšomis, kaip ir trys pirmieji darbai, kadangi leidybinės firmos nesutiko padengti net įrašymo išlaidų, t.y. apie 5500 Lt. Dar 2000 Lt kainavo viršeliai, o 500 kompaktinių diskų partiją nemokamai pagamino firma "Garsų studija".
     Į "Babiloną" buvo įtrauktos ne tik pernai sukurtos dainos, bet ir daug anksčiau atsiradę kūriniai. Dainos "Žiema" žodžiai, klaidingai viršelyje priskirti Rokui Radzevičiui, iš tiesų yra Vytauto Dekšnio. Dainos "Dum Dum" ir "Dzian Dzian" taip pat sukurtos prieš keletą metų. Kūrinukas "Sintra" yra skirtas Portugalijos miestui, į kurį "Skylė" užsuko naktį ir nesugebėjo išlipti iš autobuso.
     Dėl nepavykusio suvedimo į albumą nepateko daina "Karys". Pasak Roko, dėl gitaristo Gedimino Jakučio išvykos Nidon, į pagalbą buvo pasikviestas "Tamstos" šeimininkas Arvydas Skernevičius bei suvedimo režisierius Giedrius Klimka.
     Grupės nariai planuoja surengti naujo albumo pristatymo koncertus Panevėžyje, Kaune ir Druskininkuose. Birželio - liepos mėnesiais "Skylė" dalyvaus tarptautinio muzikantų kolektyvo statomame miuzikle, kuris nagrinės "uniformų problemą".
     Paguoda grupės gerbėjams: šiemet žada pasirodyti "Skylės" bei gausybės kitų šalių muzikantų pernai sukurto miuziklo Vokietijoje įrašas.