EnglishLietuvių

Naujienų archyvas

2012 m. vasario 24 d.
Išleistas ir jau prekyboje „Skylėnų dainynas
- Skylėnų natų, dainų tekstų ir akordų knyga.

 
2012 m. vasario 17 d.

13-oji tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje ‘2012, kuri vyks vasario 23-26 dienomis „Litexpo“ parodų centre, visų lauks didelė naujiena, skirta grupės 20-mečiui!
Spėkite, kas tai bus – 2 laiminguosius apdovanosime bilietais (dviems asmenims) į Skylės 20-mečio koncertą. Atsakymų facebook'e lauksime iki pirmadienio 20:00 val.

Mūsų stendas - 3 salės fojė (VŠĮ VIA ARTIS).

Darbo laikas:
Ketvirtadienis, vasario 23 d. –  BIČIULIŲ DIENA
darbo laikas   10.00 – 19.00 val.

Penktadienis, vasario 24d. – ILGASIS PENKTADIENIS.
darbo laikas nuo 10.00 – 21.00 val.

Šeštadienis, vasario 25 d. – NEKASDIENIAI PASIMATYMAI.
darbo laikas  nuo 10.00 – 21.00 val.

Sekmadienis, vasario 26 d. – ŠEIMOS DIENA.
darbo laikas  nuo 10.00 – 17.00 val.

 
2012 m. sausio 25 d.

Jau ne vienerius metus uoliai triūsėme organizuodami, tobulindami ir puoselėdami Lygiadienio (pavasario ir rudens) koncertus. Juk kaip žinia Lygiadienis – tai ypatingas metas, kai Saulės skritulio centras yra dangaus pusiaujo ir ekliptikos susikirtimo taške, kai diena susilygina su naktimi, moterys - su vyrais, dievai – su žmonėmis, ir visuotinės harmonijos fone išsiliejęs menas pramuša skyles net labiausiai surambėjusiose sielose. Ilgainiui taip pamilome šią terapijos formą, kad net kilo mintis šventę paversti kelių dienų mini festivaliu, kur savo kūrybiniais blyksniais pasidalintų meniškai prinokusios ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių grupės ir atlikėjai. 
Šia šelmiška mintimi dalinamės su jumis bei – dėmesio! - skelbiame konkursą šventės ženklui sukurti. Kūrėjų prašome į logotipą įkomponuoti užrašą: Lygiadienio festivalis. Eskizus prašome siųsti el. paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , mes juos skelbsime Facebook'e ir bendrai nutarsime, kuris genialiausias (vertas tapti festivalio ženklu). 
Laimėtoją apdovanosime kvietimais (dviems asmenims) į būsimus 2012 metų Lygiadienio renginius Geriečių ložėje.
Pasiūlymų lauksime iki vasario 20 dienos.

 
2011 m. gruodžio 27 d.

Šiemet pastebėjome, kad jau 20 metų niekaip negalim išsiskirstyt,  kaip daro visos padorios grupės, sulaukusios garbingo amžiaus. Maža to - supratome, kad per tą laiką prikūrėme ir įrašėme tiek keistos muzikos, jog nuo jos  ėmė springti ne tik fabrikantų kompaktinių plokštelių dauginimo mašinos, bet užlūžo ir ne vienas švietėjiškai nusiteikusių piratų serveris. Tokio paranormalaus reiškinio nesugebėjo paaiškinti nei  Naglis Šulija, nei visažinis Bluvšteinas... O Nekaltųjų Migerų Ordino kapelionė net kreipėsi į mus piktu raštu, reikalaudama užtikrinti Skylėnų kūrybos vaisių prieinamumą ir sklaidą. Viską vainikavo  Kultūros Burministras pagrasinęs įsteigti nacionalinę premiją žmogui, išliksiančiam gyvam po visos „Skylėnų“ diskografijos perklausos.

Tad savo jubiliejaus proga, būdami šventai įsitikinę, kad „menas priklauso liaudžiai“, savo drąsiausiems gerbėjams dovanojame progą NEMOKAMAI iš mūsų internetinės svetainės MP3 formatu atsisiųsti įvairius mūsų kūrybos blyksnius, įvykusius nuo 1991 iki „Povandeninių kronikų“. Tiems klausytojams, kuriems visgi kiltų įtarimas, ar tikrai menininkai gyvi vien paranormaliais reiškiniais ir šventąja dvasia, sukūrėme progą nuraminti sąžinės balsą. Spustelėjus įžūlų mygtuką „Aukoti“,  bus galima patiems nustatyti  kūrybos vaisių vertę piniginiais vienetais.

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 22