Our team

arvidas drapanauskis
 • Arvidas Drapanauskis

  „DRAPANJANAS“

  – reklama – eilėraščiai „Plyšyje“: čiačia ir čia

   

  Nuo studentiškų laikų pamilęs Radzevičių ir jo kūrybą, yra ne kartą prisidėjęs prie „Skylės“ veiklos, ypač pastaraisiais metais. Įkvėpęs Radzevičių parašyti „Drapanjadą“ bei tapęs pagrindiniu kūrinio herojumi, Arvidas smarkiai padėjo savo reklaminiais kanalais ir resursais organizuojant „Gėlių naktį“, išleidus „Babiloną“ ir ypatingai „Povandenines kronikas“.

Lina Gruslytė
 • Lina Gruslytė

  „DRAPANAUSKIENĖ“

  – vadyba, ryšiai, gracija – kūryba „Plyšyje“

   

  Neįtikėtinai darbšti ir protinga. 17 metų silpniausia „Skylės“ veiklos grandimi buvusi vadyba pagaliau ėmė funkcionuoti kaip šveicariško laikrodžio mechanizmas. Matyt, Linai mokyklos baigimas aukso medaliu, studijos VU kartu su Radzevičium, vėliau gyvenimas miške su žalčiais nenuėjo vėjais. Štai dar vienas žmogus kokių reta – suderinęs aštrų protą ir jautrią širdį.
  Pagrindinės veikėjos prototipas muzikinėje pasakoje suaugusiems „Drapanjada“.

Marius Selevičius
 • Marius Selevičius

  „SILKĖ“

  – šviesa

  Savo aistrą vandens stichijai, Smilgevičiūtei ir kitiems Nesausumos gyventojams įtvirtino nešiodamas garbingą Silkės pravardę. Laisvom nuo žuvienės valgymo akimirkom gundo damas dėvėdamas Ramštain marškinėlius ir šviesdamas „Skylės“ koncertus ypatingomis lemputėmis. Ne veltui nežinoma XX a. pabaigos mūza jam skyrė štai tokį dvieilį:

  Prožektorius – tai jo žeberklas
  Ilgi plaukai – tai jo tinklai…

   

rolis
 • Rolandas Kuprys

  – koncertų fotokronika ir netikėtos iniciatyvos

   

  Žmogus, kurį atnešė šiltoji interneto srovė. Savo iniciatyva Rolis atvyksta į beveik visus „Skylės“ koncertus, nesvarbu kokiame Lietuvos kampelyje jie vyktų, ir fiksuoja veiksmą fotokamera. Jo nuopelnas, kad 2008 metų fotoskyrelis svetainėje tapo dešimteriopai didesnis, nei anksčiau.

saulius kirvela
 • Saulius Kirvela

  – fotografijos po vandeniu

   

  Skylėnų buvo aptiktas povandenėje erdvėje bespraigantis taiklius fotoobjektyvo šūvius. Keletą kartų buvo nusitaikyta bei pataikyta į Smilgevičiūtę, tad nieko kito neliko, kaip tik susipažinti artimiau… Daugelį metų fotografuodamas povandeninį Lietuvos gyvenimą Saulius prikaupė fantastiškiausių kadrų ir mielai jais pasidalino – kelios nuotraukos pasitarnavo kuriant „Povandeninių kronikų“viršelį ir scenografiją koncertams.

saulius mikalonis
 • Saulius Mikalonis

  „MASKARPONIS“

  – programavimas

   

  Jaunas, informatiką baigęs guvuolis, dar 2006 m., norėdamas pasirodyti besąs ne vien grybais gyvas dzūkas, užsimojo nuversti kalnus ir ėmėsi iniciatyvos.

Tadas Radzevičius
tomas bartninkas
 • Tomas Bartninkas

  „BARTAS“

  – viešinimo strategija

   

  Kaip ir Drapanjanas, pamilęs Radzevičių studijų laikais, šios meilės nesugebėjo užgesinti nei vedybomis, nei nusisekusia karjera, nei kūryba. Tad kartais ant liepsnojančio meilės aukuro tenka atiduoti duoklę. Viena iš jų – „Povandeninių kronikų“ viešinimo strategija.

Valdas Karpuška
 • Valdas Karpuška

  „CARj – PŪŠKA“

  – garsas

   

  Žmogus, kuris tikrai žino, kas tai yra Mikrofonas, Džekas, Dimeris ir Rodžeris. Jis ne tik asmeniškai pažįsta ir Decibelą ir Vatą, bet galėtų prisiekti, kad su jais išlenkęs yra ne vieną taurelę… Valdas lygiai taip pat puikiai išmano, kaip turi atrodyti kolonėlė, kad skleistų moteris hipnotizuojančias garso vibracijas. Gal todėl „Skylės“ koncertuose tvyro tokia taiki atmosfera?..

Jonas Krivickas
 • Jonas Krivickas

  KRIENAS

   

  Pliekia elektrine gitara, pritaria balsu.

  Pakviestas prisijungti prie „partizaninio“ judėjimo, grupėje atstatė šešiastygių instrumentų balansą. Soluodamas mėgsta pasažus praturtinti mielomis kvintulėmis ir kitomis abrakadabromis. Šia dvasia ugdo ir būrelį jaunų gitaristų. Pasivadinęs „Kreivu“ neretai skleidžiasi ir dainuojamosios poezijos erdvėse. Vertina tauriąją „Čepkelių“ raisto trauktinę, nemenką įspūdį jam palieka namuose gamintas maistas. Jautri siela. Grupę paliko peržengęs vilko vartus 2015-aisiais.